اخبار

آموزش استفاده از بخش اشتراک ویژه سایت لرن دی ال

سلام خدمت کاربران گرامی سایت لرن دی ال

در بخش اشتراک ویژه سایت ما قالب و افزونه های وردپرس به صورت پلن های اشتراکی یک ماهه،دو ماهه و سه ماهه عرضه می شوند و شما با خرید هریک از این پلن ها در طول زمان فعال بودن اشتراک به کل قالب و افزونه ها،بروزرسانی آنها و محصولات جدید دسترسی خواهید داشت.

اما برای خرید اشتراک و دریافت محصولات به روش زیر عمل کنید :

ثبت نام در بخش اشتراک ویژه سایت لرن دی ال

در ابتدا شما باید از بخش اشتراک ویژه در سایت ما ثب نا کنید.

نکته : حساب کاربری شما در بخش اشتراک ویژه از حساب در خود سایت برای دریافت آموزش ها جدا هست و برای آشنایی با خرید آموزش ها به مقاله آموزشی خرید ازسایت لرن دی ال مراجعه کنید.

دقت کنید اطلاعات خواسته شده از شما را با دقت وارد نماید،از وارد کردن شماره تلفن و ایمیل جعلی هم خودداری نمایید که در اینصورت طبق قوانین لرن دی ال حساب کاربری شما حذف خواهد شد.

ثبت نام در بخش اشتراک ویژه سایت لرن دی ال

پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده،باید قوانین و مقرارت را مطالعه و تایید نماید و در آخر هم با زدن تیک گزینه من ربات نیستم روی گزینه ثبت اطلاعات و عضویت کلیک کنید.

خرید اشتراک ویژه

پس از ثبت نام در سایت گام بعدی خرید پلن اشتراک ویژه دلخواه خودتان است که از طریق کارت های عضو شتاب و به صورت آنلاین می توانید خرید را انجام دهید،کافی در پنل کاربری در باکس خرید یا تمدید اشتراک ویزه پلن موردنظرخودتان را انتخاب کنید و روی گزینه ثبت کلیک کنید.

خرید اشتراک ویژه

سپس شما به درگاه بانک متصل می شوید و پس از پرداخت مبلغ باز به حساب کاربری ارجاع داده خواهید شد که در اینصورت حساب کاربری شما فعال می شود.

دانلود قالب و افزونه ها

دقت کنید شما پس از اینکه پلن اشتراک ویزه را خریداری کنید برای دریافت افزونه و قالب ها نیاز به کارخاصی ندارید و تنها می توانید به صفحه افزونه یا قالب دلخواه خودتان در سایت مراجعه کنید و در باکس دریافت قالب یا دریافت افزونه روی لینک دانلود کلیک کنید.

دانلود قالب های سایت

دریافت افزونه های وردپرس

برای هر افزونه و قالب ما لینک دانلود که یکی اصلی و دیگری کمک هست،برای راحتی کاربران گرامی قرار داده ایم که می توانید به راحتی افزونه و قالب دلخواه خودتان را دریافت کنید.

نکته : شما در هروز امکان دانلود ۱۵ محصول ( قالب و افزونه ) را خواهید داشت که پس از پایان دریافت ۱۵ فرصت باید تا روز بعدی صبر کنید.

بخش سیستم مالی

در پنل حساب کاربری شما چندین بخش متفاوت قرار دارد که در این آموزش به معرفی بخش سیستم مالی می پردازیم که در این بخش شما میتوانید پلن اشتراک ویژه خرید کنید،خرید های خودتان را کنترل کنید و همچنین لیست پلن های اشتراک ویژه موجود در سایت را مشاهده کنید.

بخش سیستم مالی

خرید / تمدید اشتراک

در این بخش شما میتوانید پلن اشتراک ویژه جدید خریداری کنید یا اینکه پلن های قبلی خودتان را تمدید کنید،دقت کنید اگر شما به فرض مثال اولین اشتراکی که در سایت ما خریداری کردید یک ماهه هست پس از پایان یک ماه برای تمدید می توانید پلن های دیگر مثلا دو ماهه یا سه ماهه خرید کنید و خرید های بعدی هم به همین صورت است.

اگر کدتخفیفی ما اعلام کنیم که در کانال تلگرام یا از طریق ایمیل اطلاع رسانی می کنیم را در این بخش می توانید وارد کنید و درآخر روی گزینه ثبت کلیک کنید.

خرید / تمدید اشتراک

لیست پلان های اشتراکی

در این بخش شما میتوانید لینک پلن های اشتراکی موجود در سایت ما را مشاهده کنید و برای هر کدام مشخصاتی وارد شده است که قبل از خرید می توانید مطالعه کنید.در آخر هم برای خرید روی دکمه قرمز رنگ خرید / تمدید / ثبت کلیک کنید.

لیست پلان های اشتراکی

لیست تراکنش های مالی

در این بخش شما می توانید لیست همه تراکنش های مالی که برای خرید از سایت ما در بخش اشتراک ویژه را داشته اید براساس تاریخ مشاهده کنید.که هرکدام بر اساس تاریخ،شماره پیگیری و درگاه پرداخت ذخیره می شوند.

لیست تراکنش های مالی

سر دبیر مجله

در زمینه دیجیتال مارکتینگ و راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی فعالت میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا