اخبار

گوگل پلاس در مرز نابودی

گوگل پلاس پس از معرفی در سال ۲۰۱۱ فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشت و گوگل از توان انحصار طلبی خود برای پیشرفت این شبکه ی اجتماعی استفاده زیادی کرده است . گویا تلاش گوگل برای سر پا نگه داشتن این شبکه ی اجتماعی بی نتیجه بوده و به زودی شاهد شکست گوگل پلاس خواهیم بود.

استفاده از گوگل پلاس برای کسب و کارهای اینترنتی در راستای بازاریابی موتورهای جستجو از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که گوگل اهمیت زیادی به سایت هایی که در گوگل پلاس فعالند می دهد و همین موضوع باعث شده تمام سایت های فعال در حوزه های مختلف از این شبکه ی اجتماعی استفاده کنند ولی ظاهرا این موضوع هم نمی تواند جلو شکست گوگل پلاس را بگیرد

یکی دیگر از تلاش های گوگل برای سر پا نگه داشتن Google+ انتشار آمار و ارقام از این شبکه ی اجتماعی است به عنوان مثال اعلام ماهیانه ۵۹۰ میلیون کاربر که این رقم از واقعیت دور است . همچنین در اوایل سال ۲۰۱۸ گوگل اعلام کرد که سعی دارد تغییراتی در اپلیکیشن گوگل پلاس اعمال کند که این تغییرات اعمال نشد و بیشتر این موضوع جنبه تبلیغاتی داشت.

پایان کار گوگل پلاس

تا الان گوگل هیچگونه اعلامی پیرامون بستن گوگل پلاس نداشته ، اما خبری که در خبرگزاری های دنیا گوش به گوش می رسد حاکی از اعلام گوگل مبنی بر استفاده از شبکه های اجتماعی جایگزین برای حساب های کاربری خود است. اما به طور قطع نمی توان گفت که پروژه گوگل پلاس به شکست خورده و ما دیگر نمی توانیم از آن استفاده کنیم.

سر دبیر مجله

در زمینه دیجیتال مارکتینگ و راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی فعالت میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا