اخبار

معرفی برترین انواع درگاه پرداخت آنلاین ایرانی

درگاه پرداخت آنلاین : درگاه پرداخت در کشور عزیزمان ایران انواع مختلفی داشته که برخی از این درگاه‌ها حالت واسطه داشته و برخی دیگر درگاه‌های مستقیم می باشد که ما در این مقاله به معرفی تعدادی از برترین درگاه پرداخت اینترنتی پرداخت کنیم که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به درگاه پرداخت زرین پال، درگاه پرداخت پی دات آی آر، درگاه پرداخت نکست پی و غیره اشاره نمود.

درگاه پرداخت انواع مختلف داشته که برخی از این درگاه حالت مستقیم داشته و برخی دیگر حالت واسطه دارد. در مورد درگاه های پرداخت واسطه باید بگویم که این درگاه و امکانات و قابلیت های بسیار زیاد در اختیار کاربران قرار می دهند.

همچنین از مزیت‌های استفاده درگاه های پرداخت واسطه این می باشد که احتیاج نیست به گرفتن نماد اعتماد و یا دیگر نمادها اقدام نموده و با توجه به موضوع گرفتن نماد اعتماد کار دشواری می باشد و همچنین برخی سایت ها احتیاج دارد تا برای گرفتن نماد اعتماد حتماً در سایت سامانه ثبت برند و لوگو ساماندهی را دریافت کنند در نتیجه استفاده از درگاه های پرداخت مستقیم امری دشوار بوده و به جای آن می‌توان به فکر استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی واسطه افتاد.

ما در این مقاله قصد داریم به معرفی تعدادی از درگاه های پرداخت بسیار پرکاربرد و مناسب در کشور عزیزمان ایران بپردازد و از سوی دیگر می‌خواهد در مورد انواع مختلف درگاه های پرداخت اطلاعات مناسب کسب کنید می تواند در این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید:

معرفی درگاه پرداخت اینترنتی Pay.ir

معرفی درگاه پرداخت آنلاین Pay.ir

درگاه پرداخت اینترنتی پی دات آی آر یکی از انواع درگاه های پرداخت اینترنتی بسیار پرکاربرد و ایمن در کشور عزیزمان ایران می باشد که به شرکت سامان کیش تعلق دارد و بعد از آنکه درگاه پرداخت پی لاین فیلتر شد این درگاه فعالیت خود را آغاز نمود و به گونه ای می‌توان گفت این درگاه در پیدایش سابق می باشد.

یکی از مزیت ها و امکانات بسیار مناسبی در درگاه پرداخت پی دات آی آر وجود دارد امکان استفاده از کیف پول ارائه شده در این درگاه می‌باشد که با سرعت آن می‌توان به صورت بسیار کاربردی و مدیریت حساب این افراد مختلف پرداخت.

در صورتی که یک فرد چند سال داشته باشد و بخواهد برای هر کدام یک کیف پول مجازی در سیستم درگاه پرداخت پی دات آی آر ایجاد نماید این امکان را خواهد داشت و مجزا به امور مالی موجود در هر سایت پرداخته و هیچ تداخلی در این سایت های مختلف ایجاد نگردد.

همچنین یکی دیگر از مزایای استفاده از کیف پول ارائه شده توسط درگاه پرداخت پی دات آی آر تی می باشد که فرد می‌تواند بدون رفتن به درگاه پرداخت اینترنتی مختلف مانند شاپرک به افرادی که در سیستم درگاه پرداخت پی دات آی آر عضو هستند پول واریز نماید استفاده از درگاه پرداخت پی دات آی آر این می باشد که این سیستم پشتیبانی بسیار خوبی برخوردار بوده و بدون کارمزد برای کلیه درگاه های واسطه و مستقیم به صورت ثابت یک درصد در نظر گرفته می‌شود.

معرفی درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال

معرفی درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال

یکی از انواع درگاه های پرداخت آنلاین موجود در کشور عزیزمان ایران زرین پال می باشد که به عنوان اولین درگاه پرداخت اینترنتی در ایران شناخته می شود. در سیستم درگاه پرداخت اینترنتی قابلیتی وجود دارد و آن استفاده از زرین کارت می باشد.

زرین کارت یک نوع عابر بانک می باشد و افراد مختلف که در سیستم درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال فعال هستند می توانند با استفاده از زرین کارت از کلیه دستگاه خودپرداز که عضو شتاب هستند خدمات لازم را دریافت نمایند. همچنین در صورت استفاده از زرین کارت ارائه شده در درگاه پرداخت زرین پال افراد مختلف در هنگام تسویه حساب خود از کارمزد نیم درصدی بهره می برند.

همچنین امکان انتقال وجه به صورت اینترنتی به کارت بانک ملت در سیستم درگاه پرداخت زرین پال فعال بوده و این امکان وجود دارد تا کاربر هر مبلغی را که مد نظر دارد به شماره کارت دلخواه انتقال دهد. همچنین در سیستم درگاه پرداخت زرین پال اپلیکیشن مختلف موبایل نیز تعبیه شده که کار را با سرعت آن می تواند به راحتی به مدیریت سر مورد نظر خود بپردازد.

همچنین مزایای استفاده از سیستم درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال با شماره بسیار مناسب این سیستم و همچنین تسویه حساب رایگان در روزهای سه شنبه و امکان ارائه درگاه پرداخت کانال اختصاصی به درخواست کاربر و متناسب با کسب و کار او اشاره نمود. یکی از معایب موجود در سیستم درگاه اینترنتی زرین پال وجود هزینه اضافی بابت صدور زرین کارت و زرین گیت می باشد.

معرفی درگاه پرداخت آیدی پی

معرفی درگاه پرداخت آنلاین آیدی پی

یکی از انواع درگاه های پرداخت موجود در کشور عزیزمان ایران آیدی پی می باشد که این درگاه بیشتر به عنوان ابزاری برای دریافت و پرداخت پول بین دو کاربر و امکان ایجاد فروشگاه مورد استفاده قرار می گیرد و در حالت کلی برای اینکه بتوان از این ابزار جهت پرداخت در سایت موردنظر استفاده نمود وجود نخواهد داشت.

از جمله مزایا و امکانات بسیار مناسب در درگاه پرداخت آیدی پی امکان انتخاب تصویر پروفایل و انتخاب عنوان مد نظر پی برای صفحه پرداخت شخصی و همچنین امکان انتخاب عنوان برای ساخت پرداخت می‌باشد و در حالت کلی بحث شخصی سازی در درگاه پرداخت آیدی پی به صورت ویژه مد نظر قرار گرفته است.

معرفی درگاه پرداخت پردانو

معرفی درگاه پرداخت پردانو

یکی دیگر از انواع درگاه های پرداخت اینترنتی وجود در کشور عزیزمان ایران پردانو می باشد که با توجه به این موضوع که به بیش از ده درگاه پرداخت اینترنتی بسیار معتبر متصل می باشد به گونه ای که بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی به حساب می آید. کاربر با انتخاب این درگاه می تواند از درگاه های موجود بر روی صفحه پرداخت سایت متصل شده و از آنها استفاده نماید.

از جمله مزایای استفاده از این درگاه پرداخت می باشد که کاربر این امکان دارد تا از درگاه واسطه و مستقیم استفاده کرده و از پشتیبانی بسیار مناسبی که این درگاه دارا می باشد بهره ببرد و همچنین در این سیستم امکان بازاریابی از طریق معرفی افراد مختلف نیز وجود دارد از معایب این سیستم تاخیر به وجود آمده در تصفیه حساب می باشد چرا که تسویه حساب با تاخیر صورت می گیرد.

معرفی درگاه پرداخت نکست پی

معرفی درگاه پرداخت نکست پی

یکی از انواع درگاه پرداخت آنلاین درگاه نکست پی میباشد که نسبت به دیگر درباره پرداخت و کمی دیرتر به این عرصه وارد شده اما بسیار موفق عمل کرده و رشد بسیار مناسبی را به خود دیده است است.

از جمله مزایای موجود در درگاه پرداخت اینترنتی نسبت به تسویه حساب بسیار ضروری و کارمزد رایگان تا ۴۵ روز اول می باشد همچنین امکان ثبت نام و فعال سازی اکانت در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای کاربران وجود داشته و کاربر می تواند از طریق معرفی اعضا نیز کسب درآمد نمایند.

سر دبیر مجله

در زمینه دیجیتال مارکتینگ و راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی فعالت میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا