سئو و بهینه سازی سایت

نقش محتوا در بروزرسانی سایت

تولید محتوا در وب سایت مهم ترین فاکتور برای نبرد صفحه اول گوگل است.

بیل گیتس یک سخن معروف دارد که می گوید :محتوا پادشاه است.

 

دقت داشته باشید که تولید محتوا برای تمامی وب سایت ها بهترین راه بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است، اگر شما یک وب سایت فروشگاهی دارید می توانید با ایجاد یک بخش تولید محتوا اختصاصی این کار را انجام دهید و یا هر وب سایت با هر موضوع دیگر نیاز به یک بخش تولید محتوا دارد.

تولید محتوا نیازمند یکسری اقدامات است که در این مقاله به زمان بندی تولید می پردازیم.

گوگل همیشه در تلاش است تا بهترین نتایج را برای کاربران خود در موتور جستجو به نمایش بگذارد، برای همین است که الگوریتم های گوگل هر سال بروز می شوند و به جزئیات بیشتر توجه می کنند.

این الگوریتم ها زمان بندی ارسال محتوا را مد نظر دارند و وب سایت هایی که همواره محتوا جدید تولید می کنند همیشه مورد توجه این الگوریتم ها خواهند بود .

به این نکته توجه داشته باشید که برای تولید محتوا بروز و بیشتر نباید کیفیت را فدای کمیت کرد .

کیفیت محتوای تولید از  اهمیت بالایی برخوردار است و برای تولید محتوا باید بیشتر تمرکز روی کیفیت محتوا و کیفیت لینک ها داشته باشید.

در کنار تولید محتوا جدید شما باید به محتوای قدیمی وب سایت هم توجه داشته باشید و همواره سعی کنید محتوا قدیمی را هم بروز کنید.

برای بروز کردن محتوای قدیمی وب سایت بهترین راه اضافه کردن یک پاراگراف ذمحتوا به آن است دقت کنید در لینک و عنوان محتوا منجر به ایجاد ارور ۴۰۴  وخارج شدن از ایندکس گوگل خواهد شد . پس سعی کنید همیشه توجه ای هم به محتوا قدیمی وب سایت داشته باشید.

 

 

زمان بندی ارسال محتوا

در این میان زمان بندی ارسال محتوا نظم خاصی به به وب سایت شما می دهد چرا که الگوریتم های گوگل از این زمان بندی برای بررسی سایت شما استفاده می کنند. به عنوان مثال شما می توانید به صورت روزانه تولید محتوا داشته باشید.

یا اینکه در هفته ۳ روز را به تولید محتوا اختصاص دهید و در هر روز یک محتوا تولید کنید. در کنار این زمان بندی باید به حداقل ها هم توجه داشته باشید که حداقل محتوایی که در هر هفته تولید می کنید نباید کمتر از ۲ الی ۳ تا باشد.

اگر از سیستم مدیریت محتوایی وردپرس استفاده می کنید ، می توانید محتوا را اول هر هفته تولید و ویرایش کنید.و با استفاده از امکان زمان بندی ارسال وردپرس هریک از محتوا را زمان بندی کنید و برای یک روز از هفته که در این صورت خود وردپرس به صورت اتوماتیک این محتوا را منتشر کرده و در وب سایت به نمایش می گذارد.

در آخر هم اشاره ای داشته باشم به بخش دیدگاه ها که به شما در بروز رسانی سایت از دید موتور های جستجو کمک می کند، اما این نکته را مد نظر داشته باشید که خودتان دیدگاه ارسال نکنید.

و سعی کنید در بخش دیدگاه ها با کاربران خود تعامل داشته باشید.با لحن درست و با سرعت به نظرات کاربران پاسخ بدهید.

https://learndl.ir/downloads/learn-google-webmaster-tools-site-registration/

https://learndl.ir/downloads/learn-google-webmaster-tools-robots-txt-file/

 

بازنشر محتوا سایت،تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت امکان پذیر می باشد.بازنشر بدون هماهنگی،مشمول پیگیری خواهد شد.

سر دبیر مجله

در زمینه دیجیتال مارکتینگ و راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی فعالت میکنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا